Tak dnes spouštíme nové webové stránky centra Tara. Záměrem celé úpravy bylo na náš web přenést podstatné funkce, které jsme dosud flikovali na Facebooku. A protože zobrazování na facebooku se ukázalo být ne úplně přehledné, doufáme, že nové stránky vám budou poskytovat informace přehledněji a usnadní vám přihlašování na naše semináře.

Jaké novinky jsme tedy připravili?

  • Máme novou úvodní stránku, na které jsou kromě představení centra nově zobrazené aktuality a nejbližší plánované akce

  • Největší změna je kalendáři akcí, kde se nově zobrazuje seznam všech chystaných akcí včetně možnosti přihlášení na jednotlivé akce pomocí formuláře. U každé akce je také uvedená cena a informace, zda je nutné se na akci předem přihlásit. A i když u menších akcí není přihlašování povinné, budeme rádi, když se přihlásíte - přeci jenom je pro nás příjemné vědět, kolik lidí přijde.

  • Na stránky jsme doplnili i tuto sekci, kterou právě čtete, do které budeme průběžně publikovat články, zamyšlení, odkazy na naše akce i jiné stránky. Prostě aktuality.

  • A v neposlední řadě jsme do stránek doplnili i krátké profily lidí, kteří v centru Tara pořádají kurzy. Je přeci dobré vědět, ke komu se hlásíte. A navíc máte u každého lektora vždy uvedené jeho nejbližší kurzy.

Jako každá věc na počítači mohou mít stránky drobné mušky - pokud na nějakou narazíte, nebo vám bude nějaká vlastnost chybět, dejte mi prosím vědět Tomášovi. Chyby opravím a nové nápady třeba zapracuji...

Tomáš

Následující příspěvek Předchozí příspěvek