Jarmila

Jarmila Šimáčková

Jarmila Šimáčková

Lektorka meditací Mohendžodáro


Jako dlouholetá trenérka úspěchu, lektorka seminářů pro ženy a terapeutka podporuji ženy, aby objevovaly sebe sama, své přednosti a naplňovaly svůj život láskou i hojností. Kombinuji nejrůznější terapeutické, pohybové a podpůrné metody. Kromě toho jsem i mentorkou nejnovějšího cyklu ženských meditací Mohendžodáro.

Jako dlouholetá trenérka úspěchu, lektorka seminářů pro ženy a terapeutka podporuji ženy, aby objevovaly sebe sama, své přednosti a naplňovaly svůj život láskou i hojností. Aby objaly svoji zranitelnost a objevily svou vášeň, vnitřní sílu a radost ze života. Kombinuji nejrůznější terapeutické, pohybové a podpůrné metody včetně rodinných konstelací a OSHO meditací. Kromě toho jsem i mentorkou nejnovějšího cyklu ženských meditací Mohendžodáro.

Meditace MOHENDŽODÁRO pro ženy

Unikátní novinka meditačních technik pro ženy !

Meditace Mohendžodáro se skládají z devíti aktivních meditací, z nichž každá je zaměřena na určitou hlubokou vnitřní potřebu ženy. Mají omlazující a hluboce uvolňující účinek a pozitivní dopad na hormonální systém v těle. Laskavou formou rozvíjí ženské vlastnosti a tvořivou ženskou sílu. Transformační prvek hudby násobí účinek techniky. Objevte svou vášeň, sílu a radost a osvoboďte se od negativních zkušeností. Vhodné pro každou ženu.

Autor meditací: Ing. Igor Samotný, www.mohendzodaro.cz.

Mentorka meditací: Jarmila Šimáčková, www.zenauspesnaamilujici.cz

Kontakt: 607627518