Vasudha

Ma Prem Vasudha

Ma Prem Vasudha

Srdce Tary


Založit Centrum Tara byl spontánní nápad, uvědomila jsem si, že pro své semináře potřebuji bezpečný prostor, který bude úplně přizpůsobený tak, aby se v něm lidé cítili dobře a uvolněně.

Před lety jsem se můj život rozsypal na tisíc kousků, přestal mi úplně dávat smysl a přes to, že jsem měla malé děti, hodného muže a materiálně vše, co jsem potřebovala, jsem byla úplně na dně.

Vyzkoušela jsem mnoho cest, jak s tím něco udělat, ale většinou vše pomohlo jen krátkodobě. Potom jsem začala navštěvovat ženské kruhy a pochopila, že ženská podpora a sounáležitost jsou pro mě velice důležité. Začala jsem se postupně uzdravovat. Zjistila jsem, že jsem úplně zapomněla na sebe, na to, co cítím, co chci a potřebuji, dokonce, že to ani vůbec nevím.

Objevila jsem ženskou Tantru a čím více do ní pronikám, tím více se mi líbí. Její prožitkové techniky jsou ověřené tisíciletími. Lektor Vám předá návod a ukáže Vám, jak to dělá on, a potom dostanete prostor pro zkoumání a uvědomění si jak to cítíte a chcete dělat vy, jak se věci a události promítají do Vašeho života. Nikdo Vás nehodnotí a pomocí laskavého přístupu a toho, že je někdo celou dobu s Vámi přítomný je možné dosáhnout velkých pokroků v uvědomění toho, co Vám již v životě neslouží a kam chcete směřovat dál. Tantra mě tak oslovila, že jsem se rozhodla stát lektorkou ženské Tantry u výborné Tantrické učitelky Ma Ananda Sarity, která leta žila a vzdělávala se u Osha. Výcvik Goddess Essence jsem nedávno dokončila a připravuji tyto semináře v ČR.

Tantra změnila celý můj život a z účetní jsem se stala majitelkou malého meditačního centra Tara v Kladně, kde propojuji Tantru, tvořivost, hudbu a léčení. V Taře vytvářím prostor pro setkávání lidí, uvolnění se, ženské i mužské naladění se, rituály a mnoho dalšího.

Postupně se k přidal i můj muž a společně nás to vede k párové Tantře, která je umocněná přítomností a zrcadlem v podobě partnera. Navštěvujeme Saritin seminář Partneři Duše (Soul Mate Traning), který vede Tanmaya a Anahata, výborní Tantričtí učitelé. Doufám, že do budoucna budeme pořádat i párové semináře.

Jinak se věnuji ještě poznávání bylin a jejich léčebných účinků, zpěvu sólově a v triu LeMaJa, zahradě, výrobě šperků z polodrahokamů a občas i malování. Život je krásný a naplňující, když si dovolíme žít ho v souladu sami se sebou.