Nabídka masáží

Nabízím klasickou sportovní masáž. Je možné nechat si namasírovat záda, šíji, ruce, nohy, hrudník nebo břicho a jakoukoli kombinaci těchto částí. V případě zájmu o masáž celého těla, je nutné počítat minimálně s hodinou a půl, ale ještě lépe dvěma hodinami.

Hýčkací relaxační masáž. Oproti sportovní masáži je jemnější a jejím hlavním záměrem je hluboké uvolnění a odreagování od stresu a napětí. Velkými pomocníky jsou při tom esenciální oleje DoTERRA, které svou vůní ještě přispějí k hlubšímu uvolnění. Přijďte si odpočinout od každodenních starostí, udělejte si čas jen pro sebe a nechte se hýčkat. K této masáži počítejte ještě 15 minut času navíc na povídání, výběr olejů nebo vytažení karet.

Masíruji kvalitním kokosovým olejem a v ceně každé masáže je možné si do něj nechat přidat vonný esenciální olej DoTERRA nebo přírodní olej Hemani. Výběr vůní je veliký.

Specialitou je masáž AromaTouch od firmy DoTERRA, která je navržena pro dosažení maximálního efektu masáže. Začíná půl hodinovou masáží zad a chodidel a potom se aplikuje osm různých olejů DoTERRA. Tyto oleje společně příznivě působí na čtyři faktory, se kterými se všichni více či méně setkáváme a které ovlivňují náš fyzický zdravotní stav i naši psychiku: stres, toxicitu, zánětlivé procesy a nerovnováhu autonomního nervového systému. Technika AromaTouch eliminuje výše uvedené faktory tím, že stimuluje meridiány a energetické zóny těla a vyrovnává činnost tělesných systémů a napomáhá tak tělu obnovit stav rovnováhy. Omezení stresu - LEVANDULE a směs BALANCE. Redukce toxické zátěže a posílení imunity - MELALEUCA (Tea tree) a směs OnGUARD. Redukce zánětů a úleva od bolesti - speciální směsi olejů AROMATOUCH a DEEP BLUE. Obnovení rovnováhy - DIVOKÝ POMERANČ a MÁTA.

OLEJE DoTERRA - certifikované čistě přírodní esenciální oleje terapeutické kvality. DoTERRA znamená dary země, kterými tyto oleje skutečně jsou. Jejich čistota a kvalita zaručuje vysokou účinnost.

Ceník masáží

Masíruji kvalitním kokosovým olejem bez vůně v bio kvalitě. U masáží je možné si v ceně nechat do oleje přidat esenciální olej vysoké kvality od firmy DoTERRA, nebo přírodní oleje Hemani. Kromě vůně přinášejí také tyto oleje rychlejší uvolnění a mají i různé terapeutické účinky.

Druh masáže 60min 90min 120min
Klasická masáž 800,- 1.100,- 1.300,-
Masáž celého těla --- 1.100,- 1.300,-
Hýčkací relaxační masáž 800,- 1.100,- 1.300,-
Aromatouch masáž DoTERRA 1300,-

Aktuální nabídka vůní - Růže, Vanilka, Jasmín, Kadidlo, Divoký pomeranč, Máta, Eukalyptus, Grepfruit, Levandule, Citron, Citrónová tráva, Limetka, a směsi olejů Aromatouch, Balance, Citrus Bliss a další...