Tým našeho centra

Meditační centrum nemůže fungovat bez týmu lektorů a dalších lidí, kteří se starají o jeho hladký chod.

Vasudha

Vasudha


Založit Centrum Tara byl spontánní nápad, uvědomila jsem si, že toužím vytvořit bezpečný prostor, pro setkávání podobně naladěných lidí cítili, ve kterém se všichni budeme cítit svobodně a uvolněně, a vzájemně se budeme obohacovat.

Tomáš

Tomáš


Do centra Tara dodávám mužskou energii do meditací, kurzů pro páry a technických záležitostí od kapajícího kohoutku, zámku u dveří až po webové stránky. Krom práce s hasákem jsem také profesionální fotograf a používám prostory centra jako svůj fotoateliér.

Andrea

Andrea


V Centru Tara provázím ženy jemnou jógou a jógou pro těhotné. Moje lekce jsou o józe, životě, sdílení, inspiraci, ženské síle a životní energii, poznání, knihách, zpěvu a tanci. Jóga si mě našla a já jsem si našla „svou jógu“.

Blanka Lalita

Blanka Lalita


Pro mě je jóga spojení těla a ducha, a to jak vnímat tělo v pohybu, v dechu, nacítit a procítit, co mi tělo říká, zpomalit a jen tak být. Koncentrovat se i meditovat.

Janka Fabka

Janka Fabka


Životem mě jóga doprovází již více než 15 let. Pomáhá mi držet balanc a po(h)ladí mě kdykoli potřebuji. V lekcích praktikuji to samé.

Neera Martina Loukotová

Neera Martina Loukotová


Když mě před lety život drtil a propad na dno jakoby nebral konce. Vstoupily mi do cesty ,,Rodinné konstelace,, a troufám si říct, že mi zachránily život.