Neera Martina Loukotová

Když mě před lety život drtil a propad na dno jakoby nebral konce. Vstoupily mi do cesty ,,Rodinné konstelace,, a troufám si říct, že mi zachránily život.

Neera Martina Loukotová


Poprvé jsem měla pocit, že mám ve světě místo a naději, že mohu svůj osud změnit. Několik let jsem intenzivně objevovala skrytá místa ve svém nitru a také absolvovala výcviky u Vládi Kokošky a Bhagata Zeilhofera. Jako lektorka pracuji od roku 2009. Nepřestává mě udivovat živost, moudrost a pravda tohoto způsobu práce na osobním rozvoji a péči. Práce s konstelacemi nám pomáhají objevit a uvidět skrytá propojení a vlivy, které v nevědomí neseme z našeho původního rodinného systému. Tato zapletení nás ovlivňují a nedovolí nám vést svobodný život. Zviditelněním těchto vlivů, můžeme nalézt to zdravé místo pro nás a tím směřovat vlastní život podle své odpovědnosti se změnami, ke kterým se pak dokážeme jinak vztahovat. A které nám přináší radost, jasnost, lehkost a vitalitu.

Kromě konstelací nabízím v Taře také: reibirthing a komplexní práce s dechem bodywork trancendence duality regrese meditace sdílení

V centru Tara se věnuji lidem při osobním potkávání dle předchozí dohody. Ráda se stanu průvodkyní cestou temnou i slunečnou a pomohu ti objevovat Umění žití.

Neera Martina