Aktuality a články

Ukončení provozu

Po pěti letech jsme se rozhodli ukončit ke konci roku 2022 provoz v centru Tara. O staré prostory jsme přišli a v nových to, navzdory hromadě práce, kterou jsme do nich investovali, nefungovalo.

Celý článek...

Přijďte s námi otevřít nový prostor pro setkávání, centrum Tara na nové adrese. Přijďte se podívat, jaké to tu je, pobýt. Chystáme i nový obchůdek a pro tento večer speciální občerstvení.

Celý článek...

Stěhování

Aktuálně - červenec a první polovina srpna stěhujeme Taru do nových prostor. V původním místě jsme měli vše už pěkně vyladěné, ale Kladno zjevně potřebuje víc byty 1+1 než meditační centrum - a tak nám skončil ve Váňově ulici pronájem. A museli jsme vše rozebrat, složit a vystěhovat.

2022-07-16%2012.58.26

Po chvíli...

Celý článek...

Změny termínů

Tento týden se z provozních důvodů nekonají pondělní jemná jóga (9.5.) a úterní těhotenská jóga ani večerní meditace (10.5.). Příští týden už bude zase vše normálně.

Celý článek...

Od polovina září rozbíháme v Centru Tara pravidelné Osho meditace. Jedná se o aktivní meditace, při kterých pomocí dechu, pohybu, zvuků a dalších aktivit probouzíme svou životní energii a zbavujeme se stresu běžného života. Každá z meditací se zaměřuje na trochu odlišný aspekt našeho vnitřního energ...

Celý článek...