Aktuality a články

Přijďte s námi otevřít nový prostor pro setkávání, centrum Tara na nové adrese. Přijďte se podívat, jaké to tu je, pobýt. Chystáme i nový obchůdek a pro tento večer speciální občerstvení.

Celý článek...

Tak dnes spouštíme nové webové stránky centra Tara. Záměrem celé úpravy bylo na náš web přenést podstatné funkce, které jsme dosud flikovali na Facebooku. A protože zobrazování na facebooku se ukázalo být ne úplně přehledné, doufáme, že nové stránky vám budou poskytovat informace přehledněji a usn...

Celý článek...

Stěhování

Aktuálně - červenec a první polovina srpna stěhujeme Taru do nových prostor. V původním místě jsme měli vše už pěkně vyladěné, ale Kladno zjevně potřebuje víc byty 1+1 než meditační centrum - a tak nám skončil ve Váňově ulici pronájem. A museli jsme vše rozebrat, složit a vystěhovat.

2022-07-16%2012.58.26

Po chvíli...

Celý článek...

Změny termínů

Tento týden se z provozních důvodů nekonají pondělní jemná jóga (9.5.) a úterní těhotenská jóga ani večerní meditace (10.5.). Příští týden už bude zase vše normálně.

Celý článek...

Od polovina září rozbíháme v Centru Tara pravidelné Osho meditace. Jedná se o aktivní meditace, při kterých pomocí dechu, pohybu, zvuků a dalších aktivit probouzíme svou životní energii a zbavujeme se stresu běžného života. Každá z meditací se zaměřuje na trochu odlišný aspekt našeho vnitřního energ...

Celý článek...