Aktuality a články

Milé ženy,

život je nepředvídatelný chod události a změn. Vzhledem k okolnostem, které v současné době nastaly, jsme byly jsme nuceny s Divyí upravit termíny našich seminářů – Sexuální a emocionální vědomí ženy. Termín 26.10. musíme z technických důvodů zrušit a posunout kurz na nový termín.

Naš...

Celý článek...

S příchodem chladného podzimu na nás oba padlo nachlazení a tak si dovolíme přesunout Dynamickou meditaci ze středy 9.10. na středu následující, tedy 16.10. Čas zůstává stejný (6:30-7:30).

Tomáš & Vasudha

Celý článek...

Od polovina září rozbíháme v Centru Tara pravidelné Osho meditace. Jedná se o aktivní meditace, při kterých pomocí dechu, pohybu, zvuků a dalších aktivit probouzíme svou životní energii a zbavujeme se stresu běžného života. Každá z meditací se zaměřuje na trochu odlišný aspekt našeho vnitřního energ...

Celý článek...

Dnes skončilo našich 21 dní Dynamické meditace. Byla to jízda. Už jsem tuto meditaci dělala dřív, ale těch 21 dní mi ji ukázalo ve zcela novém světle.

Skláním se před jejím tvůrcem Oshem, její dosah na mé od dětství ztuhlé fyzické tělo, kterému významně nepomohlo cvičení ani jóga, mě doslova ohrom...

Celý článek...