Tomáš

Do centra Tara dodávám mužskou energii do meditací, kurzů pro páry a technických záležitostí od kapajícího kohoutku, zámku u dveří až po webové stránky.

Krom práce s hasákem jsem také profesionální fotograf a používám prostory centra jako svůj fotoateliér.

Tomáš


O tom, že bych pracoval v meditačním centru a vedl v něm kurzy jsem před pár lety ani nesnil. Ani mne to totiž nenapadlo. Ale s postupujícími roky se problémy, které jsem přehlížel nakonec stejně přelily přes horní hranu hráze a já je musel začít řešit místo pokusů o pracovní kariéru. A spolu s tím jsem začal život vidět z nových, do té doby netušených, úhlů, které mi dříve probleskovaly myslí, ale racionální výchova je vždy zahnala zpět do tmy.

Dlouho jsem jenom věděl, že něco potřebuji udělat, ale nevěděl jsem co ani jak, ale postupně jsem začal navštěvovat výcviky pro páry i mužské kruhy. A v rámci těchto kurzů se učím meditovat, překonávat svoje limity a čerpám z nich techniky i inspiraci pro svůj život.

Velký dík za to patří mojí ženě, která se osobnímu rozvoji a tantře věnuje podstatně déle než já, navzdory mému letitému odmítání nade mnou nezlomila hůl a inspirovala mne, abych se na dobrodružnou cestu osobního rozvoje vydal i já.